Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
