Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Page title
de: Seitentitel

en: Header
de: Kopfzeile

en: Anonymous
de: Gast

en: Anonymous user
de: Gast

en: Authenticated user
de: Angemeldeter Benutzer

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Powered by Drupal
de: Angetrieben durch Drupal

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: User account menu
de: Benutzermenü

en: Super administrator
de: Superadministrator
