Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
