Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
