Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
