Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
