Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Header
ru: Шапка

en: Anonymous
ru: Гость

en: Anonymous user
ru: Анонимный пользователь

en: Authenticated user
ru: Аутентифицированный пользователь

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
