Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
