Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Anonymous user
vi: Người dùng nặc danh

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
