Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.4) - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Page
eu: Orria

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Messages
eu: Mezuak

en: author
eu: egilea

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: or
eu: edo

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Default time zone
eu: Ordu eremu lehentsia

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Local
eu: Lokala

en: and
eu: eta

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Installing @drupal
eu: @drupal instalatzen

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: Configure site
eu: Gunea konfiguratu

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
eu: Lehenespenez, gune hontako datak aukeratutako ordu zonaldean erakutsiko dira.

en: Update notifications
eu: Eguneratze oharrak

en: Check for updates automatically
eu: Eguneraketak automatikoki bilatu

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Regional settings
eu: Herrialde ezarpenak

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Site email address
eu: Webgunearen e-posta helbidea

en: Default country
eu: Lehenetsi herrialdea

en: Site maintenance account
eu: Gunearen mantentze kontua

en: Select the default country for the site.
eu: Webgunearen herrialde lehenetsia hautatu ezazu.

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Asc
eu: Goraka

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
eu: Posta elektroniko automatikoak, hala nola erregistro informazioa helbide honetatik bidaliak izango dira. Gomendagarria da zure domeinua duen helbidea erabiltzea spam bezala markatuak izan ez daitezen.

en: Receive email notifications
eu: Jakinarazpenak posta elektronikoaren bitartez jaso

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
eu: %dir eta %file beharrezko zituzten aldaketa guztiak eginak izan dira, beraz idazteko baimenak ezabatu beharko zenituzke segurtasun arriskuak saihesteko. Baimenak nola ezatzen diren ez badakizu <a href=":handbook_url"> online eskuliburua</a> kontsultatu.

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href=":drupal">Drupal.org</a>.
eu: Sistemak jakinaraziko dizkizu eguneraketak eskuragarri dauden eta instalatutako atal ezberdinen segurtasun rutina garrantzitsuak. Zure guneari buruzko informazio anonimoa <a href=":drupal">Drupal.org-ra</a> bidaltzen da.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
eu: Karaktere bereziak onartuak daude, hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), kakotxak ('), azpigidoia (_) eta @.

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
