Dropsolid Rocketship Install Profile (8.x-3.4) - en to ms translation catalogue (39 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Author
ms: Pengarang

en: Language
ms: Bahasa

en: Homepage
ms: Laman utama

en: Reset
ms: Set semula

en: Core
ms: Teras

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Page
ms: Halaman

en: Site name
ms: Nama laman web

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Desc
ms: Menurun

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Site information
ms: Maklumat laman

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Anonymous user
ms: Pengguna tanpanama

en: Default time zone
ms: Zon waktu lalai

en: and
ms: dan

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Installing @drupal
ms: Sedang memasang @drupal

en: The installation has encountered an error.
ms: Pemasangan telah menemui ralat.

en: Configure site
ms: Konfigurasikan laman

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
ms: Secara lalai, tarikh pada laman ini akan dipaparkan dalam zon waktu yang dipilih.

en: Update notifications
ms: Kemas kini notifikasi

en: Check for updates automatically
ms: Semak pngemaskinian secara automatik.

en: Regional settings
ms: Pengesetan wilayah

en: Default country
ms: Negara lalai

en: Site maintenance account
ms: Akaun penyelenggaraan laman web

en: Select the default country for the site.
ms: Pilihkan negara lalai untuk laman web.

en: Find and manage content.
ms: Carikan dan uruskan kandungan.

en: Asc
ms: Menaik
