DropzoneJS (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: or
sv: eller

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sv: Uppladdningsfel. Kunde inte flytta den uppladdade filen.

en: About
sv: Om

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sv: Din uppladdade fil har döpts om till %filename av säkerhetsskäl.

en: The specified file %name could not be uploaded.
sv: Den angivna filen %name kunde inte laddas upp.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sv: Uppladdningsfel. Kunde inte flytta den uppladdade filen %file till destinationen %destination.

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Media type
sv: Mediatyp

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
sv: Filen kunde inte laddas upp på grund av att målet %destination är ogiltig.
