DropzoneJS (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: or
ro: sau

en: MB
ro: MO

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fişiere permise

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ro: Eroare la încărcarea fişierului. Nu s-a putut muta fişierul.

en: About
ro: Despre

en: Crop
ro: Tăiere

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ro: Din motive de securitate fişierul încărcat a fost redenumit în %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ro: Fişierul specificat %name nu a putut fi încărcat.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ro: Eroare la încărcare. Nu s-a putut muta fişierul încărcat %file la destinaţia %destination.

en: Maximum height
ro: Înălțime maximă

en: Maximum width
ro: Lățime maximă

en: Form mode
ro: Mod formular

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Media type
ro: Tip media

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
ro: Fișierul %file nu a putut fi salvat deoarece destinația %destination nu este validă.

en: Dropzone upload files
ro: Încărcare fișiere Dropzone

en: Drop files here to upload them
ro: Trage fișierele aici pentru a le încărca
