DropzoneJS (8.x-2.4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Remove file
ca: Esborra el fitxer

en: Media
ca: Multimèdia

en: or
ca: o

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ca: Error de càrrega del fitxer. No s'ha pogut moure el fitxer carregat.

en: About
ca: Detalls

en: Crop
ca: Tallar

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ca: La vostra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el fitxer especificat %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ca: Error de càrrega. No s'ha pogut moure l'arxiu carregat %file a la destinació %destination.

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer perquè la destinació %destination no és vàlida.
