DROWL Layouts (4.2.11) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Center
az: Mərkəz

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Medium
az: Orta

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Offset
az: Ofset

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
