DROWL Layouts (4.2.11) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Page
it: Pagina

en: Bottom
it: In fondo

en: Filter
it: Filtra

en: Medium
it: Medio

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Offset
it: Scostamento

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
