DROWL Layouts (4.2.11) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по
