DROWL Layouts (4.2.12) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Center
ne: केन्द्र

en: Top
ne: माथि

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Medium
ne: माध्यम
