DROWL Layouts (4.2.14) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Center
fa: وسط

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: شناسه

en: Page
fa: صفحه

en: Bottom
fa: پایین

en: Filter
fa: فیلتر

en: Medium
fa: متوسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Offset
fa: جابجایی

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
