DROWL Layouts (4.2.4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Language
ur: زبان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Center
ur: وسط

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
