DROWL Layouts (4.2.6) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Center
lt: Centras

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
