DROWL Layouts (4.2.6) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Actions
nl: Acties

en: Language
nl: Taal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Layout
nl: Lay-out

en: Page
nl: Pagina

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
