DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Center
hr: Centar

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Bottom
hr: Dno

en: Medium
hr: Srednji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
