DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
