DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
