DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Medium
ka: საშუალო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
