DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
