DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Center
oc: Centre

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Layout
oc: Afichatge

en: Bottom
oc: Bas

en: Medium
oc: Mejan

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
