DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
