DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Medium
be: Сярэдні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
