DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
