DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Layout
uk: Макет

en: Bottom
uk: Знизу

en: Medium
uk: Середній

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Reverse order
uk: У зворотньому порядку
