DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Layout
pl: Układ

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Medium
pl: Średnie

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Page width
pl: Szerokość strony

en: Reverse order
pl: Odwróć kolejność
