DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Center
pt: Centrar

en: Top
pt: Topo

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Bottom
pt: Baixo

en: Medium
pt: Médio

en: Middle
pt: Meio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
