DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Layout
ca: Disposició

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Medium
ca: Mitjana

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
