DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Medium
ro: Mediu

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
