DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Center
ru: Центр

en: Top
ru: Вверху

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Layout
ru: Макет

en: Bottom
ru: Снизу

en: Medium
ru: Средний

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Page width
ru: Ширина страницы

en: Extra classes
ru: Дополнительные классы
