DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Center
tr: Merkez

en: Top
tr: En üst

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Bottom
tr: Alt

en: Medium
tr: Orta

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
