DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Left
bo: གཡོན
