DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha9) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Center
hi: मध्य

en: Top
hi: ऊपर

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Bottom
hi: तल

en: Medium
hi: माध्यम

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
