DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Layout
ja: レイアウト

en: Bottom
ja: ボトム

en: Medium
ja: 中程度

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Page width
ja: ページ幅
