DROWL Layouts (8.x-2.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
