DROWL Layouts (8.x-2.0-beta0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Center
da: Centreret

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Bottom
da: Bund

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
