DROWL Layouts (8.x-2.0-beta0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Layout
et: Paigutus

en: Bottom
et: Alumine

en: Medium
et: Keskmine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
