DROWL Layouts (8.x-2.0-beta0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Center
gl: Centrar

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Layout
gl: Disposición

en: Bottom
gl: Botón

en: Medium
gl: Medio

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
