DROWL Layouts (8.x-2.0-beta0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Layout
he: פריסה

en: Bottom
he: למטה

en: Medium
he: בינוני

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
