DROWL Layouts (8.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Bottom
eu: Behean

en: Medium
eu: Ertaina

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
