DROWL Layouts (8.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Center
kk: Орта

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа
