DROWL Layouts (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Medium
sv: Mellan

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Page width
sv: Sidbredd
