DROWL Layouts (8.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Top
te: పైన

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
